Hemen Ara

Whatsapp

Seferihisar Lokma - İzmir Lokmacı

Seferihisar Lokma

Seferihisar Lokma

Hizmet Tanımı

İzmir'in en güzel geleneklerinden bir tanesi de lokmadır. Bu bağlamda pek çok kimi zaman bir cami çıkışında, kimi zaman bir meydanda kimi zaman ise bir sokağın ücra bir köşesinde lokma dağıtımı yapılır ve bu lokmaların da tadına doyum olmaz. Aynı zamanda hayır yapmak isteyen kimseler adına da eşsiz bir seçenek olacaktır. Seferihisar da bu geleneğin en yoğun şekilde devam ettirildiği yerlerden bir tanesidir. Hal böyle olunca da Seferihisar lokmacı arayışı içinde olan kişilere hizmet etmek için lokma dağıtımı yapan firmamız, en kaliteli, lezzetli ve hijyenik lokmaları üretmek adına çaba göstermektedir.

 

Tercih Her Zaman İçin Hayır Sahibine Aittir

Lokma konusunda tercih her zaman için hayır sahibine bırakılmaktadır. Bu bağlamda hayır sahibi isterse şerbetli ya da isterse şerbetsiz lokma dağıtımı gerçekleştirebilir. Her zaman için lokma üretiminde en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bu nedenle katkı maddesi ya da buna benzer zararlı maddelerin kullanılmadığından emin olan hayır sahipleri diledikleri seçeneği tercih edebilirler. Aynı zamanda lokma şekillerine göre de hayır sahipleri tercihte bulunabilirler.

 

Lokma Miktarı Talebe Bağlı Ayarlanabilir

Hayır sahibinin talebine göre lokma miktarı ayarlanmaktadır. Kimi zaman son derece geniş bir kitleye lokma dağıtımı gerçekleştirilmesi icap ederken kimi zaman ise daha küçük bir gruba hizmet sunulması gerekebilir. Seferihisar lokma hizmeti kapsamında her daim ihtiyaca göre hazırlanan lokmalar, israf edilmeden dağıtılır. Aynı zamanda miktar her ne olursa olsun daima en makul fiyatlar sunulacaktır. Bu sayede hayır sahipleri de çok daha rahat bir şekilde lokma dağıtımı gerçekleştirebilecektir.

 

Hijyen Her Şeyden Önce Gelir

Hijyen, İzmir Lokma firmamız tarafından her daim birinci öncelik olarak kabul edilir. Bu nedenle gerek üretim, gerek malzeme tedariki gerekse de dağıtım sırasında her daim en üstün hijyen anlayışı belirlenmektedir. Nihayetinde lokma dağıtımı sırasında kullanılmakta olan plastik kaplar ve kürdanlar da firmamız tarafından tedarik edilerek dağıtım icra edilecektir. Hijyenik şartların yanı sıra en lezzetli lokmaların satışa sunulması sayesinde hem hayır sahipleri hem de lokmanın tadına bakanlar hizmetten memnun kalacaktır.

Videolar

İzmir Lokma ekibimizin katıldığı ulusal programlar. tümünü gör