Hemen Ara

Whatsapp

İzmir Tavuklu Pilav - Tavuk Üstü Pilav

İzmir Tavuklu Pilav

İzmir Tavuklu Pilav

Sizi Arayalım

Hizmet Tanımı

Eşsiz lezzete sahip tavuklu pilav hizmetimizde üstün kalitede bir hizmet sunmaktayız. İzmir tavuklu pilav servisimizde birinci sınıf hazırlık malzemeleri kullanılmaktadır. Bu malzemeler teremyağ, komili ayçiçek yağ, cp piliç, gönen marka birinci sınıf baldo pirinç ve nohut ürünleridir. Ayran tercihimiz ise yörsan marka ayrandır. Temiz ve hijyenik bir ortamda hazırlanan tavuklu pilavlarımız dağıtım için gerekli olan tabak, kaşık, kolonyalı mendil, tuz ve karabiber siparişiniz ile teslim edilmektedir. Talebinizde doğrultusunda dağıtma işlemi firmamız tarafından yapılabilmektedir.  

 

İzmir ve çevre illerde binlerce kişiye hizmet taşımayı başarmış eşsiz kadromuzla her daim yanınızda olmaya devam ediyoruz. On ayrı araç ile geniş bir ekibe sahip olan işletmemiz siz değerli müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde çözüm sunmaktadır. İnsan sağlığına önem vererek sürdürdüğü faaliyetler sebebiyle sürekli olarak tercih edilen firmamız siz değerli müşterilerimize uzun yıllarda daha hizmet sunmayı hedeflemektedir.

 

Eşsiz lezzete sahip İzmir tavuklu pilav siparişi için web sayfamızda yer alan iletişim formundan veya irtibat numaralarından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Videolar

İzmir Lokma ekibimizin katıldığı ulusal programlar. tümünü gör