Hemen Ara

Whatsapp

Bornova Lokma - Bornova Lokmacı Fiyatları

Bornova Lokma

Bornova Lokma

Hizmet Tanımı

İzmir ili belirli gün ve dini vecibelerde hayır için lokma dağıtma geleneğinde ülke çapında öncülük yapmaktadır. İzmir'de Bornova lokmacı arayışlarınız için hizmet veren firmamız tamamen yasal bir şirket olup, tüm faaliyetleri yasal çerçeveler içinde gerçekleşmektedir. Firmamız tüm denetlemelere açıktır ve mali yükümlülükleri ile yasal sorumluluklarını tam anlamı ile yerine getirmektedir. Firmamız hijyen koşullarına en üst seviyede uygun davranmakta ve verdiği kaliteli hizmetler ile sektörde liderliğe yükselmektedir.

 

İzmir Lokması Ne Zaman Dağıtılır?

 

Unu hamur yaptıktan sonra halka şeklinin verilerek, kızgın yağda kızartılıp şerbet dökülmesi ile oluşan İzmir lokması, şehrin adını taşıyan ve aynı zamanda tüm ülkede tanınan bir tattır. İzmir lokması aynı zamanda insanların bir araya gelmesini sağlayan bir araç haline gelmiştir ve hayır lokması olarak da bilinmektedir. Firmamız İzmir lokmacı denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olup, sünnet ve düğün gibi özel günler ile açılışlar, kaza ve belaların uzaklaştırılması ve vefatlar gibi özel durumlar için istenilen her miktarda lokma yapma ve dağıtma imkanına sahip bulunmaktadır.

 

Lokmacı Olmak Zor İştir

 

Lokma halka dağıtıldığı için direkt olarak insan sağlığı ile ilgili bir faaliyettir ve temizlik koşulları ile pişirme konusunda uzmanlık gerektirmektedir. Firmamızın lokma ustaları yıllardır bu işi yapan profesyonel tatlıcılardan oluşmaktadır. Firmanın üretimini yaptığı lokmalar, gerek kıvam gerekse kızartma bakımından İzmir'in en güzel ve lezzetli lokmaları arasında ilk sırada bulunmaktadır. Özellikle lokma hamurunun kızartıldığı yağ sürekli olarak değiştirilmekte ve sürekli aynı yağla kızartma yapılarak insan sağlığına zarar verilmemektedir. Firmamız lokma yapımında kullandığı tüm malzemeleri en güvenilir ve kaliteli markalardan temin etmekte, lokmanın hakkını vererek olması gereken kadar malzeme kullanmaktadır. Özel günler için yapılan lokmaların, yapıldığı günün anlamını taşıyabilecek kadar özel olması için firmamız sürekli hizmet kalitesini geliştirmektedir.

 

Diğer Hususlar

 

Firmamız her lokma dağıtım işleminden sonra makine ve ekipmanlarını en ince ayrıntısına kadar temizleyerek dezenfekte etmektedir. Tüm personellerimiz sigortalıdır ve düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Personellerimiz çalışma esnasında özel kıyafet, bone ve eldiven giymektedir. Firmamız lokma ikramı yaparken gerekli olan tüm malzemeleri eksiksiz olarak dağıtmaktadır (plastik tabak, çatal ve kolonyalı mendil gibi). Firmamız dağıtılması istenen kişi miktarına göre fiyat belirlemektedir ve uyguladığı fiyatlar sektördeki en uygun fiyatlardır.

Videolar

İzmir Lokma ekibimizin katıldığı ulusal programlar. tümünü gör