Hemen Ara

Whatsapp

İzmir Lokma - Lokmacı - İzmir Lokma Döktürme

İzmir Lokma

İzmir Lokma

Sizi Arayalım

Hizmet Tanımı

Firmamız 1993 yılından günümüze kadar İzmir lokma hizmeti sunmuş olan köklü bir işletmedir. Geçmişten günümüze kadar hijyenik bir ortamda hizmet sunmayı amaç edinmiş olan firmamız insan sağlığına ve çevreye duyarlı bir yapıda faaliyetlerini sürdürmektedir. Lokma siparişlerinizde dilediğiniz tarih ve saatte ekibimizle belirtmiş olduğunuz adrese geliyor ve makine ile el değmeden lokma dökme işlemlerine başlıyoruz.  İzmir lokma ekibi toplamda on araca ve ekibe sahip olup İzmir’in her bölgesine ulaşabilmektedir.

Tüm ürünlerimizin hazırlığında kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Lokmalarımızı hazırlarken Ova Un, Komili Ayçiçek Yağı ve Konya Şeker ürünlerini kullanmaktayız. El değmeden dökülen lokmalarımız tabakta, peçete, lokma çubuğu, tarçın ve kolonya ile servis edilmektedir.

Firmamız tercihinize bağlı olarak İzmir lokma ve Saray lokması dökmektedir. İzmir lokması dediğimiz tür ortasında boşluk olan yuvarlak lokma türüdür. Saray lokması ise küçük yuvarlak şekilde olan lokma türüdür. Günümüzde iki türde çok tercih edilmekte olup lezzet bakımından hiçbir fark yoktur.

İzmir’in tüm bölgesine ve çevre illere hizmet sunan firmamız on binlerce kişiye lokma servis etmiştir. Lezzet, hijyen ve kalite unsurlarını her daim göz önünde bulunduran firmamız İzmir lokmacı denildiğinde akla gelen ilk firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Web sayfamızda yer alan iletişim formundan yada irtibat numaralarımızdan hızlı bir şekilde talepte bulunabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Videolar

İzmir Lokma ekibimizin katıldığı ulusal programlar. tümünü gör